Црвени крст и новогодишњи пакетићи

У понедељак,1.11.2021.године,у нашој школи, реализован је пројекат Црвеног крста Србије-,,Смањење ризика и ублажавање последица од елементарних непогода и других опасности.“

Кроз предавање и симулацију заштите у случају елементарних непогода, ученике 3.разреда провео је  стручни сарадник Црвеног крста Земун,Никола Рендулић.

Ученици су са великом пажњом пратили предавање,али и активно учествовали у планираним активностима.

Светлана Ђорђевић Арамбашић

Велика новогодишња акција,,Један пакетић-много љубави“ и ове године реализована је веома успешно.Од приспелих поклона направљено је 72 пакетића које су преузели представници Црвеног крста Земун.Пакетићи су подељени деци са територије општине Земун из социјално угрожених породица.

Део пакетића задржан је и подељен ученицима наше школе који то својим радом и понашањем заслужују.

Захваљујемо свим ученицима и њиховим родитељима уз чију помоћ смо успели да реализујемо ову акцију и на тај начин обрадујемо и усрећимо неко дете.

Светлана Ђорђевић Арамбашић