Посета “Музеју Илузија” школске 2023-24

Ученици 6. разреда провели су један дан у  најнеобичнијем музеју.  У музеју ништа није онако како се чини. Једна од илузија је вртлог који ствара “Vortex” тунел. Он је „терао“ ученике да се боре са тим тунелом. Музеј им више од 70 експоната. У музеју илузија се налази и соба огледала, оптичке илузије… Ђаци су боравили у музеју пар сати. Утисци су били предивни. Музеј посећују и познате личности попут Новака Ђоковића. Такође у музеју имају и разне забавне игре за развијање моторике и размишљања. Ђаци су највише времена проводили на игрицама и сликању необичних илузија. Музеј има предивне, али опет и пречудне илузије које ти одвуку пажњу у тотално други свет. Надамо се да ће се ово искуство поновити и да ће бити још занимљивије.

Теодора Дружетић 63