Квиз на енглеском језику школске 2023-24

Дана 6. јуна 2024. године у нашој школи је одржан квиз на енглеском језику за ученике четвртог разреда. Деца су се такмичила у три екипе са по четири ученика, представника својих одељења 4-1, 4-2 и 4-3. Игре и задаци су били разноврсни, од састављања речи преко питалица и загонетних прича до присећања што више речи на задато слово за ограничено време. Такмичари су показали одлично знање, а њихови навијачи велику подршку, али је победу, ипак, однело одељење 4-3. Без обзира на то сви учесници су добили похвалнице, а водитељ квиза, Богдан Лазић, ученик седмог разреда, посебну захвалницу за помоћ у вођењу програма. Такође, квиз не би био комплетан да нам није помогао и жири у саставу Ненад Ракић, директор школе, Весна Ивковић, педагог и Александра Брајовић-Зороњић, проф. енглеског језика. Организатор квиза је Данијела Баштовановић, проф. енглеског језика, која се захваљује колегама и ученицима што су били део овог догађаја.

Руководилац стручног већа страних језика

Данијела Баштовановић