Rezultati sa opštinskih takmičenja školske 2017/18

ISTORIJA

Ime i prezime učenika

Razred i odelјenje

Osvojeno mesto

Stefan Zec

61

II

Anja Laganin

63

III

Jovana Gajić

61

III

Milan Pavlović

81

II

Ivana Radić

83

III

RUSKI JEZIK

Ime i prezime učenika

Razred i odelјenje

Osvojeno mesto

Ivana Polovina

83

III

GEOGRAFIJA

Ime i prezime učenika

Razred i odelјenje

Osvojeno mesto

Miloš Savičić

83

I

Nemanja Budimir

81

I

Teodora Stakić

81

I

Marko Cvetanović

72

I

Aleksandar Zorkić

72

I

Đorđe Đorđević

72

II

Stefan Drobnjak

73

II

Jovana Ranđelović

73

II

MUZIČKA KULTURA

Ime i prezime učenika

Razred i odelјenje

Osvojeno mesto

Lovrić Miodrag

81

I

Radovan Raković

61

I

Jovana Gajić

61

II

Nevena Novaković

62

II

Jovana Božić

61

III

BIOLOGIJA

Ime i prezime učenika

Razred i odelјenje

Osvojeno mesto

Anja Laganin

63

I

Velјko Radojičić

81

II

Luka Živanović

63

III

Anđela Grahovac

61

II

Nemanja Budimir

81

III

Radica Zagorac

81

III

INFORMATIKA I RAČUNARSTVO

Aleksa Matić

51

II

Luka Stojšić

62

I

Jovan Stanisavlјevski

61

I

Petar Kovačević

62

I

Goran Stojanović

72

I

Milan Pavlović

81

I

Miodrag Lovrić

81

I

Mateja Ratkovac

71

I

MATEMATIKA

Ime i prezime učenika

Razred i odelјenje

Osvojeno mesto

Mia Milinković

33

III

Milica Jevremović

31

III

HEMIJA

Ime i prezime učenika

Razred i odelјenje

Osvojeno mesto

Anastasija Todorović

82

II

KNјIŽEVNA OLIMPIJADA

Ime i prezime učenika

Razred i odelјenje

Osvojeno mesto

Velјko Radojičić

81

I

Natalija Jevtić

83

I

Sara Radovanović

83

I

Ivana Radić

83

I

Marija Đurić

83

I

SRPSKI JEZIK

Ime i prezime učenika

Razred i odelјenje

Osvojeno mesto

Anastasija Todorović

82

II

Jelena Janjanin

82

III

Ivana Polovina

82

III

Marko Kurdulija

52

III

Anja Laganin

63

II

Anđela Grahovac

61

II

TEHNIČKO I INFORMATIČKO OBRAZOVANјE

Ime i prezime učenika

Razred i odelјenje

Osvojeno mesto

Miloš Savičić

83

III

FIZIČKO VASPITANјE

Rukomet:

Devojčice 5-8  raz.    3. mesto

 

Odbojka:

Dečaci 5 i 6 raz. 2. mesto

 

Fudbal:

Dečaci 5-6 raz. 2. mesto

Devojčice 5 i 6 raz. 2 mesto

 

Košarka:

Devojčice 5 i 6 raz.  3 mesto

 

Atletika:

Dečaci 5-6 raz. 2. mesto

Devojčice 5 i 6 raz. 3 mesto

Pojedinačno atletika:

Štafeta 4x100 7-8 raz.  3 mesto

  1. 1.       Mesto  - 5 učenika-ca
  2. 2.       Mesto – 2 učenika-ce
  3. 3.       Mesto – 3 učenika-ce