Poseta Zoološkom vrtu školske 2017/18

Kao svake godine nastavnica biologije Ljilja Vučak-Jevđić, neke učenike VI razreda je vodila na nagradni izlet u zoološki vrt. Imali smo priliku da obiđemo ceo vrt i upoznama bogat i raznovrstan životinjski svet sa svih krajeva zemlje. Najveću pažnju privukli su razigrani majmuni, opasne i neprevidive zmije i jedna nestašna foka koja nas je prilično zabavila. Posebnu radost i uzbuđenje osetili smo kada smo ugledali magarca-životinju prema kojoj svi gajimo posebna osećanja zahvaljujući nastavnici koja nam je tu ljubav prenela. Učenje u prirodi  je bilo zabavno,a istovremeno i korisno jer smo mogli da naše znanje primenimo na živim primerima zivotinja. Nakon duge,iscerpljive šetnje, odmorili smo se u obližnjem parku, a zatim okrepili u ,,Mek donalcu“čime je ovaj prelep da završen.

Anja Laganin VI-3